Senioren Ledenpartijen Wedstrijdprogramma 2022

DatumPartijTijdSponsor
Zat 23 AprBert Prinsen Koningspartij11.00uDA Yvonne Prinsen
Zat 21 Mei058-partij11.00unntb
Zat 28 MeiKûle-partij10.00uDiversen
Vrij 10 JuniPC van Goutum11.00uStoke City
Vrij 1 JuliNei-t-Wurk Terpstra
Midzomernacht Partij
17.30uCyclingworld Terpstra
Zat 27 AugKachelpartij11.00uDe Kachelspecialist Goutum
Zat 3 SeptSlotpartij11.00unntb

KNKB Wedstrijdprogramma 2022

DatumPartijTijdSponsor
Zat 13 AugDames 1e Klas DEL + Herk10.00unntb
Zat 10 Sep50+ A/B Del + Verl ronde10.00unntb

Jeugd Wedstrijd- & Trainingsprogramma

DatumPartijTijdSponsor

Partijen zullen ingedeeld door het seizoen heen afhankelijk van de beschikbaarheid van Jeugdleden.
Andre zal eenieder hierover informeren gedurende het seizoen.

Jeugdtrainen: dondermiddag miv 14 april van 1630u-1730u

Veldlegrooster 2022

Uiterlijk om 18.20u aanwezig op ’t veld. Zelf vervanger regelen indien verhinderd.

11-apr Ben keetelsArnold Talsma, Sander Inia
18-Arp Albert WalsweerArjen Monsma, Marten vd Meulen
25-Apr Ronald SteffensCarel H'Voogt Jr, Dirk Tichelaar
02-Mei Theo de BoerSipke Miedema, Jan Meindertsma
09-Mei Sybren BroekstraDirk Vos, Sjoerd Tolsma
16-Mei Ben KeetelsJetse Monsma, Sido Visser
23-Mei Albert WalsweerJarno Hoonstra, Ruurd Sonnega
30-Mei Ronald SteffensAle Mosselman, Mike Wouda
06-Jun Theo de BoerJens Meindertsma, Wessel vd Woud
13-Jun Sybren BroekstraWybren vd Woud, Jeroen Steffens
20-Jun Ben KeetelsTheo Wouda, Lubbert Schreiber
27-Jun Albert WalsweerJan Thije, Bert Hoonstra
04-Jul Ronald SteffensHendrik Sonnega, Eric Bleeker
11-Jul Theo de BoerAnne Hoekstra, Jornt Muller
18-Jul Sybren BroekstraKanter de Bildt, Jelmer Miedema
25-Jul Ben KeetelsRoel Adema, Jan Veninga
01-Aug Albert WalsweerGerrit Hoekstra, Ronald Tolman
08-Aug Ronald SteffensJan Postma, Tammo Bijlsma
15-Aug Theo de BoerGerard v Loon, Hans Diekmann
22-Aug Sybren BroekstraAbe Bosma, Kenneth vd Bij
29-Aug Ben KeetelsJohn Adema, Jitse Miedema
05-Sep Albert WalsweerJappie Nijboer, Gerrie Otter
12-Sep Theo de BoerRick Prinsen, Murk Miedema

Aanwezig 15 min voor aanvangstijd. Zelf vervanger regelen indien verhinderd.

Download Veldlegrooster 2022

Zat 13 Aug 10.00u: Dames 1e Klas VF
Sybren Broekstra, Albert Walsweer, Wessel vd Woud, Emiel Wijbenga, Tim Visser Ronald Tolman, Eddie vd Hoek, Remco Bleeker, Niels Meindertsma, Ale Mosselman

Zat 10 Sep 10.00u: Heren 50+, A + B + verl.r.
Ben Keetels, Theo de Boer, Arnold Talsma, Carel H’voogt Jr, Jarno Hoonstra Jeroen Steffens, Lubbert Schreiber, Roel Adema, Jitse Miedema, Redmer Wijnstra